stránky věnovanému našemu zlatíčku - borderákovi Ozzymu
P1070660.JPG
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Rubriky

Co je u nás nového

18.1.2013
Protože Ozzík ještě nemá druhé očkování, nemůžeme s ním zatím chodit na vycházky. Proto jsme se vypravili na víkend na chaloupku, aby mohl alespoň běhat po zahradě, kde je pravděpodobnost nějaké infekce přece jenom menší.
Napadl čerstvý sníh a pro Ozzyho to bylo něco úžasného. Nemohl se výběhu nabažit. Kdyby mohl, tak by na zahrádce i spal. Takových věcí k prozkoumání a objevování! A vůbec se choval velice způsobně a vychovaně. Loužičky dělal výhradně venku a ani se nespálil o kamna. Máme opravdu moc šikovného pejska!9. 1. 2013
Tak je to konečně tady. Dnes jsme si přivezli našeho nového parťáka. Tedy, spíše miminko, které se časem parťákem stane. Ozzy byl velice statečný, rozloučení s maminkou a sourozenci proběhlo v klidu a pak už jsme se vydali na cestu. Protože bydlíme jenom pár kilometrů od sebe, tak cesta autem byla rychlá a pak už si chlapeček zvykal na nový domov. Seznámení s našimi kočičími kráskami proběhlo docela v klidu - tedy kočeny se odklidily do bezpečné vzdálenosti a Ozzy měl volné pole působnosti. Až na nějakých pár nehod s loužičkami se choval vzorně a vůbec neplakal po mamince. A v noci jsme byli hrozně překvapení, spinkal celou noc až do rána a žádná loužička se přes noc nekonala. Je to zlatíčko.
V kočičím pelíšku je to ale úplně nejvíc nejlepší!
V kočičím pelíšku je to ale úplně nejvíc nejlepší!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6330"
Tak moc děkujeme za chválu a těšíme se, že se někdy potkáme na Dajavera akcích :-)
Ahoj, moc Vás z rodné Dajavery zdravíme a chválíme za web :-) Posíláme Ozzíčkovi pusu!
Ahoj, moc Vás z rodné Dajavery zdravíme a chválíme za web :-) Posíláme Ozzíčkovi pusu!

Líbím se vám

Jo jo jo jo!!! (17 | 89%)
Ne ne ne ne!!! (2 | 11%)
Hmmm.. nevím... (0 | 0%)
A nejsem já náhodou kočka? Tak proč mám nejraději myšky a jiné kočičí hračky...
P1070615.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one